Металочерепиця

Профнастил

Покрівельні аксесуари

Водостічні системи

Bryza

Raiko

Гідроізоляція

Lenko

DACHOWA

Strotex

Пароізоляція

Бітумна стрічка

Дахові вікна

Fakro

FT

Pre-select

PTP

FL

FW

WS, WGI

FE

ДУЕТ FD

Roto

Designo R4

Designo R7

Designo R8

Покрівельні люки

Velux

GGL

GGU

GPL

GVT

GZL

Integra

Супутні матеріали

Самонарізи Gunnebo

Фарба Deco Dach

Ущільнювач


адреса: м. Львів,
вул. Промислова 50/52 (навпроти Радіоринку)
тел: 0973822947
тел: 0975013555
тел/факс: (032)2427387
e-mail: krol2207@gmail.com

адреса: м. Львів. Кільцева дорога (біля готелю "Катерина" в сторону Зубри)
тел: 0673842861
e-mail: vvmyavir@meta.ua

адреса: м. Київ,
вул. Новоконстянтинівська, 4А
тел: 0953906715

адреса: м. Івано-Франківськ,
вул. Тичини, 20
тел: 0673844762

адреса: м. Рівне,
вул. Михайла Старицького, 40А
тел: 0979999032
тел/факс: (362)630827

адреса: м. Житомир,
вул. Довженка, 47
тел: 098 024 89 69
тел: 067 664 66 88

Водостічна система Bryza

Водостічна система “BRYZA” це сучасний продукт, що виробляється концерном “СellFast” з високоякісної сировини із застосуванням новітніх технологій на основі ПВХ (полівінілхлорид).

В асортимент “BRYZA” входить 6 оригінальних кольорів: коричневий, білий, цегляний, червоний, зелений, графітовий. Широкий спектр кольорів дозволяє гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем та естетично вписуватись в кольорову гаму споруди.

Водосточні системи “BRYZA” використовуються не тільки для житлових будинків, але й для промислових споруд. Термін служби може складати до 50 років. Повна стійкість до корозії, ультрафіолетових променів, атмосферного та хімічного впливу , стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння. Стійкі до зовнішнього та внутрішнього забруднення. Не шумлять під час дощу, як металеві водостоки, при цьому дозволяється встановлення систем обігріву. Пластик гнучкий та міцний, не вразливий до механічних пошкоджень та сильних ударів, витримує великі снігові і вітрові навантаження. Чудово експлуатується в температурному діапазоні від –40 до +70 С.

Визначення правильного розміру водостічної системи

Вибираючи водостічну систему, необхідно переконатись в її можливості відвести воду з покрівельної площини Вашого будинку. Тому необхідно розрахувати так звану Ефективну Площу Даху, з якої система повинна відвести воду. Під час розрахунку Ефективної Площі Даху користуємось формулою:

ЕПД = (В+С/2)х довжина даху (м2)

В – відстань по горизонталі від кута покрівлі до конька (м)

С – висота даху (м)

Основні принципи монтажу:

“BRYZA” дуже проста і легка в монтажі:

  • Низька вага пластикових труб та жолобів дозволяє змонтувати систему без сторонньої допомоги та спеціального обладнання.
  • Резинові ущільнювачі не вимагають виконання лишніх робіт, пов’язаних з приклеюванням та висиханням поверхонь.
  • Всі елементи легко з’єднуються між собою, не потребуючи застосування сили і унеможливлюється пошкодження резинового ущільнювача під час монтажу.
  • Правильний монтаж системи водосточніх труб з ПВХ гарантує її ефективну та надійну роботу. Монтаж і робота водостічної системи з ПВХ відрізняється від традиційних систем тим, що враховує явище температурного розширення елементів системи. Здійснюється це з допомогою відповідної конструкції фасонних частин, які забезпечують компенсацію температурних змін довжини жолобів і водостічних труб. В жолобах компенсація змін довжини здійснюється завдяки рухомому з'єднанню жолоба з фасонними частинами, оснащеними резиновими ущільнювачами, а у водостічних трубах через монтажний зазор при з’єднанні труб з фасонною частиною. Жолоби під навісом мають бути закріплені так, щоб вони не піддавались ризику навантаження сповзаючого з даху снігу.
    ТзОВ "ВВМ ЯВІР" © 2011-2018